Juranek Arnost

Arnošt JURÁNEK

Narozen v r. 1963, bytem v Dolní Lipce.

Po roce v Železničním odborném učilišti v Krnově vystudoval Střední průmyslovou školu železniční v České Třebové, obor doprava – přeprava. Na železnici začínal v roce 1983 jako výpravčí vlaků v železniční stanici Podlesí. Dnes je zaměstnancem Správy železniční dopravní cesty, s. o., Oblastní ředitelství Hradec Králové, provozní obvod Česká Třebová. Pracuje jako výpravčí vlaků v železniční stanici Dolní Lipka, kde současně vykonává funkci dirigujícího dispečera pro trať Dolní Lipka – Štíty.

   
John Tomas

Tomáš JOHN

Narozen v r. 1978, bytem v Zábřehu.

Vystudoval Integrovanou střední školu dopravy a zasilatelství v Jimramově, a to čtyřleté denní studium obor operátor ekonomiky a provozu dopravy. U Českých drah pracuje od roku 2007. Dnes je zaměstnán v Depu kolejových vozidel Olomouc, provozní pracoviště Šumperk, jako strojvedoucí.

   
Chmelík Ondra

Ondřej CHMELÍK

Narozen v r. 1985, bytem v Pastvinách.

Vystudoval Střední odborné učiliště technické v Praze. Na železnici pracuje od roku 2004. Dnes je zaměstnancem Správy železniční dopravní cesty, s. o., Oblastní ředitelství Hradec Králové, provozní obvod Česká Třebová. Pracuje jako střídající signalista železniční stanice Potštejn, Letohrad a Dolní Lipka.

   
 Emil kania

Emil KANIA

Narozen r. 1965, bytem v Jindřichově.

Vystudoval Střední průmyslovou školu strojnickou v Olomouci. Na železnici pracuje od roku 1982. Dnes je zaměstnán v Depu kolejových vozidel Olomouc, provozní pracoviště Šumperk, jako strojvedoucí.